NFS UNDERCOVER

o hře

Co víme o hře zatím
Tady najdete informace, které není možno zatím, nebo jen zcela považovat za oficiální, ale jsou pravdepodobné.
 
 
 
 

 
  Intro hry
 
 
Nyní je jen několik dní do vydání hry Need for Speed Undercover. Víme toho opravdu hodně. Veškeré informace, které jsou jisté, potvrzené a samozřejmě všechny informace, které na webu jsou, jen přibližují o čem NFS Undercover je. Všichni si hru zahrajeme již za několik dní a opět bude o čem psát a jistě se vše potřebné dozvíte u nás. Nezapomeňte se opět podívat na naše stránky, protože kdykoliv můžeme opět přijít se zajímavostmi. Konkrétně tato sekce nebyla dlouho aktualizovaná, avšak její smysl byl z dřívějška o tom, že sekce informovala z mnoha nejasných faktů konkrétně tady výběrově jako o jistých. Jsme rádi, že se k nám vracíte. 
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
 
 
Čo vieme naisto - zhrnutie za august 2008
Maggie QZistili sme, že dievča NFS nebude Cristina Millian, ktorá sa preriekla, že niečo robila pre EA. Jedna vetička dokázala urobiť veľký hurhaj a isto neboli pri natáčaní radi, že tam majú malú zradkyňu :-). Nič menej, je isté, že novým dievčaťom NFS nie je Christina, ale Maggie Q, ktorej sa venujeme v jej článku podrobnejšie. Okrem toho vieme už aj niečo o príbehu. V tlačovej správe, uvedenej v oficiálnych informáciách sa dozviete viac. Okrem toho prebieha súťaž na partnerskom eshope s predobjednávkou NFS Undercover.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
 
 
Čeština ve hře víc než jistá
Čeština ve hřePokud se práte, jestli bude EA pokračovat v trendu lokalizací série NFS, tak můžeme s určitostí jen souhlasit, že i v tomto případě to tak bude. EA pracuje na oficiálních lokalizacích u většiny her. Úspěch, který se od nového dílu slibuje, je přitom důvod, proč si na českém překladu dát záležet. Kompletní česká lokalizace, anglický dabing. Čeština na výběr při instalaci. Jinak to ani nejde!
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
 
 
Děvče nového NFS
Christina MilianRozletěla se internetem správa o tom, kdo bude nová tvář nového NFS. Podle některých informací a taky informací na stránce samotné Christin, by to měla být afrokubánka s americkým pasem jménem Christina Millian, která má za sebou celkem přijatelnou hereckou kariéru, nebo taky ještě bohatší pěveckou a textařskou kariéru. Na našich stránkách najdete samozřejmě přehled její osoby, biografii a něco z filmové oblasti. Té hudební - textařské stránce se věnujeme opravdu málo, snad to prominete.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
 
 
Tyto informace byly zkopírované z jiného webu a Administrátor mi to povolil díky

 
Přeju pěknou zábavu